Staviame výnimočné domy a byty

Developérska / stavebná spoločnosť BPP Development, s.r.o.

Na trhu pôsobíme od roku 2016, ale so stavebným odvetvím máme viac ako 10 ročné skúsenosti. Podieľali sme sa na výstavbe bytových domov, polyfunkcie, obchodných priestorov a luxusných nehnuteľností aj mimo SR. Okrem realizácie rodinných domov pre konkrétnych klientov sa venujeme aj výstavbe bytov určených na predaj.

Našim úlohou je zhotoviť pre Vás výnimočné, kvalitné, úsporné a predovšetkým finančne dostupné bývanie vo vlastnom rodinnom dome alebo byte. Všetky naše projekty spĺňajú požiadavky na energetickú úspornosť nakoľko v každom projekte sú použite obnoviteľné zdroje či je to fotovoltaika, rekuperácia vzduchu alebo tepelné čerpadlo.

Špecializujeme sa na výstavbu výhradne len murovaných/betónových stavieb.

Naša spoločnosť vám ponúka služby v oblasti bývania. Od pozemku, cez zhotovenie projektovej dokumentácie až po stavbu Vášho vytúženého domova. Ponúkame vám financovanie výstavby vášho vytúženého domova na etapy – čiže celkovú dohodnutú sumu neplatíte naraz ale postupne. V prípade potreby Vám radi pomôže so sprostredkovaním úveru v spolupráci so špecialistom na hypotekárne úvery.

0
Postavených domov
0
Perfektných pracovníkov
0
Rozpracovaných projektov
0
Ručne prenesených tehál